СБУ взяла участь у навчаннях з територіальної оборони у ДніпріСпівробітники СБУ взяли участь у триденних командно-штабних навчаннях з територіальної оборони під керівництвом командування військ ОК «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
Учасниками тренувань стали представники Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Дніпропетровській області, підрозділи Збройних Сил України, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції, бригади екстреної медицини, представники органів обласної та місцевої влади.
Під час заходів відпрацьовувались питання організації управління територіальною обороною в регіоні та порядок міжвідомчої взаємодії щодо запобігання можливим диверсійним і терористичним загрозам.
Так 16 травня силовики здійснили на КП «Дніпровський метрополітен» заходи з нейтралізації умовних терористів, які за легендою навчань захопили заручників та погрожували підірвати станцію метро. Завершальна фаза тренувань відбулась наступного дня біля будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації, де умовні «терористи» спробували захопити адміністративні будівлі.
Внаслідок ефективних та злагоджених дій спецпідрозділів «зловмисники» були своєчасно знешкоджені.
Після завершення заходів Координаційна група АТЦ проаналізувала кожну фазу навчань та відзначила належний рівень готовності підрозділів до реагування на можливі терористичні загрози.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *