За час виборчої кампанії СБУ заблокувала 400 акаунтів з фейками РФ

Джерело: Укрінформ

За час президентської виборчої кампанії Служба безпеки України виявила 400 акаунтів, через які планувалося поширювати фейкову інформацію.

Про це заступник голови СБУ Олег Фролов заявив на конференції «Моніторинг зовнішнього втручання в українські президентські вибори 2019 року», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«СБУ виявила близько 400 акаунтів, які планувалося використовувати під час  президентської виборчої кампанії. У мережах Твітер, Фейсбук, Гугл. Цю інформацію було передано адміністраторам цих мереж, і вони були заблоковані», – сказав Фролов.

Він зазначив, що, як зафіксувала СБУ, з РФ викуповували доступ до акаунтів українських користувачів мереж. «Мета проста – дискредитація української влади. Так, протягом січня-квітня 2019 року СБУ припинила діяльність інтернет-агітаторів, мета яких – поширювати фейки».

Фролов зазначив, що форми і методи виявлення «агентів Кремля» залишаються державною таємницею.

На конференції міжнародні експерти зазначили, що Україні не слід розслаблятися і варто готуватися до більш потужних хакерських атак, які можуть здійснити з боку Російської Федерації під час парламентських виборів.

Джерело: Укрінформ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *