South Front приховує метадані, що викривають його

Джерело: EU vs Disinfo

Нещодавно EUvsDisinfo.eu опублікував матеріал стосовно сайту South Front, який розповідав про те, що цей сайт базується в Росії, що контент сайту створюється в Росії, і що зібрані як пожертви на сайт гроші надходять на рахунок в Росії. Оскільки сайт ретельно дотримується усіх наративів щодо російської зовнішньополітичної діяльності, це є вагомим аргументом. South Front – це російський сайт. Усе це можна з’ясувати через відкриті ресурси для перевірки метаданих. Нічого секретного, нічого дивного. Не потрібно бути суперсекретним шпигуном ЄС, оснащеним надпотужним комп’ютером, аби знайти ці дані в службі whois.

А через два дні після публікації матеріалу South Front відредагував метадані сайту, щоб позбутися усього російського. Вони, так би мовити, видалили більшу частину російських «відбитків пальців». Якщо говорити точніше, вони анонімізували джерело своїх відео. Раніше серед даних щодо відеофайлів можна було побачити ім’я інженера з відеомонтажу Анастасії.

До

 

Відеоредактор Анастасія більше не побачить свого імені «на людях». Однак, судячи з контенту, South Front ні на крок не відступив від вказівок Москви. Сайт тільки спробував краще приховати свої зв’язки з Росією. Геть з очей, поглибше в шафу.

У будь-якому випадку, дякуємо хлопцям із South Front за те, що вони уважно читають наші матеріали.

Джерело: EU vs Disinfo

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *