Друзі! Вже за кілька днів ми відкриємо наш новий об’єкт – …

Друзі! Вже за кілька днів ми відкриємо наш новий об’єкт – пішохідно-велосипедний міст. Він стане справжньою перлиною української столиці. І, я переконаний, це буде найбільш популярне для киян і гостей місце, де багато людей робитимуть фото, де зніматимуть кліпи, де із задоволенням гулятимуть.

Було чимало маніпуляцій щодо мосту, який зводиться: потрібен-не потрібен, такий-не такий, дорогий – не дорогий. Такі ж розмови виникали і щодо деяких інших знакових об’єктів. Наприклад, коли рахували вартість кожної сходинки на Старокиївській горі в розрахунку від суми реконструкції великої частини туристичного маршруту.

Тому, хочу відзначити: я, як і всі кияни, зацікавлений у контролі за коштами столичного бюджету. І, як мер, роблю все для цього. Тому, як було і у випадку зі сходами та частиною туристичного маршруту на Старокиївській горі, всі витрати на зведення нового об”єкту будуть перевірені.

А витрати наступні: у 275 млн гривень обходиться будівництво самого мосту. Попередньо інші великі роботи навколо моста, а саме: будівництво фонтану, освітлення території, її благоустрій, прокладення інженерних мереж, проектування об”єктів та інші роботи коштуватимуть близько 90 млн грн. Також, що дуже важливо, завдяки будівництву моста, ми забезпечили цілісність схилів та історичних будівель на них – зокрема Національної філармонії, що знаходиться в аварійному стані вже багато років. На підпірні стіни, якими укріпили схили, витратили майже 55 мільйонів. Тобто абсолютно точні цифри ми отримаємо після виконання всіх робіт. Поки що вартість усіх об’єктів – мосту, фонтану, підпірних стін, та інших витрат складає близько 400 мільйонів гривень. Щоб ні в кого не виникало сумнівів у відкритості процедур і вартості робіт, всі цифри будуть перевірені.

І я вже доручив спрямувати акти до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз – щоб перевірили обсяг робіт та розцінки на них. Після цього ми звернемося до Контрольно-ревізійного управління, аби там теж перевірили вартість виконаних на об’єктах робіт. Результати перевірок будуть оприлюднені. Як це було і після перевірки вартості робіт з облаштування частини туристичного маршруту на Старокиївській горі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *