Співпраця ФК Шахтар Донецьк та Центра Підтримки Сім’ї

Завдяки співпраці з ФК Шахтер Донецк Центр Підтримки Сім’ї 22 травня провів інтеграційний захід. ВПО потребують підтримки для інтеграції в приймаючі громади. Інтеграція ж дає їм можливість реалізувати свій економічний, соціальний, політичний та культурний потенціал.

Успішність цього процесу залежить не тільки від ВПО, а й від приймаючої громади, а це місцеві мешканці, влада та громадянське суспільство.

Бенефіціари та співробітники Карітасу відвідали історичний футбольний матч: Шахтар зустрівся з Динамо в Харкові в рамках 30-го туру УПЛ. “Гірники” достроково стали чемпіонами України. Гра пройшла з рахунком 1:1.

Після гри відбулося святкування чемпіонства «Шахтаря», як найтитулованішого клубу України. Футболістів нагородили золотими медалями, а потім почався концерт за участю таких українських зірок, як Maruv, Гайтана та Оля Полякова.
————–
Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.
#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї
#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska
#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *