Скорочення населення – один із головних факторів, що загрожує національній безпеці

Швидке скорочення населення стає для нашої країни одним із головних факторів, що загрожує не просто національній безпеці, а й самому існуванню нашої нації. Про це сказав Олександр Турчинов під час VIII Національного молитовного сніданку України.

За його словами, проблему скорочення населення треба шукати не тільки в зовнішній агресії, “або у високому рівні життя в країнах Європи, куди прагнуть виїжджати наші співвітчизники”.  “Проблему треба шукати всередині нашої країни”, – зазначив Олександр Турчинов, пояснивши, що головна проблема – це зневіра і розпач, що панують в Україні, “токсична атмосфера тотальної недовіри та агресивності”.

Він наголосив, що щороку в нашій країні зростає смертність та зменшується народжуваність. “Реальних показників кількості людей, що зловживають алкоголем та вживають наркотики, офіційна статистика навіть не здатна навести”, – сказав Олександр Турчинов.

Окрім того він додав, що до 9 мільйонів українців щороку виїжджають на заробітки за кордон, а 3,2 мільйони – вже постійно працюють за межами країни, “більшість з них – не планує повертатися додому”.

“У результаті в рейтингах країн з найстрімкішим скороченням працездатного населення Україна посіла перше місце, а за показниками старіння – 29 місце в світі”, – підкреслив Олександр Турчинов.

На його думку, для збереження країни і нашого народу від руйнування, деморалізації, аморального розкладу, “необхідно будувати країну на вічних євангельських цінностях”.

“Тільки цей шлях є єдиним можливим до величі і процвітання! В основі цього фундаменту повинні бути віра, відповідальність і благословенна Богом сім’я”, – сказав Олександр Турчинов, наголосивши, що розвиток і захист інституту сім’ї повинні стати пріоритетом державної політики та ключовою складовою стратегії національної безпеки України.

“На превеликий жаль, зараз в Україні відсутня державна інституція, яка б офіційно опікувалася питаннями сім‘ї”, – сказав Олександр Турчинов. За його словами, створення такої установи – вимога Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, “це вимога часу!”.

“Бог, Україна, родина – це не просто гасло, це чіткі пріоритети, що здатні забезпечити виживання та розвиток нашої держави як сильної, європейської та незалежної країни”, – резюмував він.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Джерело