Сім’я формує світоглядні пріоритети сучасних і майбутніх поколінь українців

Про це сказав Олександр Турчинов у своєму коментарі під час Всеукраїнської ходи на захист сімейних цінностей, прав дітей і сімей.

Ходу, що розпочалася в парку Шевченка і завершилась на площі Конституції перед парламентом, організувала Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій.

За словами Координатора об’єднання релігійних та громадських організацій “Всеукраїнський Собор” Олександра Турчинова, тисячі українських сімей сьогодні пройшли центральними вулицями Києва, щоб “вголос заявити, що саме  щаслива, повноцінна та міцна сім’я є тим центром, який формує потенціал, силу та забезпечує розвиток нації та країни”.

Олександр Турчинов наголосив, що Україна займає одне з перших місць у рейтингах країн з найстрімкішим скороченням працездатного населення та старіння. “Стрімке зростання смертності та зниження народжуваності, міграційні хвилі, що вимивають з країни величезні трудові та інтелектуальні ресурси, – це вже не демографічна криза, це демографічна катастрофа!”, – зазначив він, додавши, що на фоні цих небезпечних процесів “неприпустимим є нав’язування ззовні нашій країні неомарксистської гендерної ідеології”, що протирічить Конституції України та традиційним для нашої країни християнським цінностям.

Олександр Турчинов переконаний, що розвиток і захист сім’ї повинні стати ключовою складовою стратегії нацбезпеки України. “Державним пріоритетом повинно стати створення умов для повноцінного існування та захисту сім’ї, сімейних цінностей, підтримки і виховання дітей”, – сказав він, додавши, що необхідно відновити функціонування центрального органу державної влади, який буде опікуватися цими стратегічними для країни проблемами.

Також, на його думку, необхідно значно посилити державні програми, скеровані на підтримку молодих сімей, допомогу при народженні та вихованні дітей. “Сьогодні необхідно захистити життя і права кожної дитини до і після народження, припинити законодавчо неврегульовану практику сурогатного материнства, що знецінює життя дитини до рівня товару і руйнує гідність жінки як матері, посилити кримінальну відповідальність за насильство та жорстокість, особливо проти дітей і жінок”, – сказав Олександр Турчинов, висловивши переконання, що нова влада, “яка отримала таку значну підтримку, почує мільйони своїх громадян”.

“Без сім’ї не буде України! Бог, України, родина – такі  пріоритети здатні забезпечити розвиток України як заможної, незалежної та європейської держави”, – резюмував він.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Джерело