Підступна, мов вода

Джерело: EU vs Disinfo

Після Індії та Мексики Росія є країною з найбільшою кількістю громадян, які проживають поза межами її території: 10,6 мільйони, згідно зі Звітом ООН про міжнародну міграцію 2017 року. Ця цифра приблизно відповідає населенню Португалії, Швеції або Чехії. Але, принаймні, одна російська емігрантка вирішила повернутися додому, що врешті й потрапило до заголовків ЗМІ. Вона щедро поділилася своїми враженнями про 19 років життя у «бруді та страху» серед злочинців і безпритульних у Сполучених Штатах, і хоча число ув’язнених у США вище, ніж в Росії за часів сталінського терору, більшість злочинців без обмежень можуть блукати вулицями. Але  найгіршим є те, що влада США підсипає щурячу отруту до водопровідної води! Фторид натрію!

І для чого з’ясовувати різницю між фторидом натрію, який міститься практично у будь-якій зубній пасті, і фторацетатом натрію – речовиною, яка насправді є складовою щурячої отрути? І чи варто згадувати, що «Отруєний колодязь» – старовинна міська легенда з нотками антисемітизму ? Або про те, що Росія експериментує, додаючи фторид натрію в молоко з метою поліпшення здоров’я порожнини рота своїх громадян?

У будь-якому випадку, легко зрозуміти, чому росіяни, які проживають за межами Росії, не бажають повертатися на Батьківщину: країна, якщо вірити прокремлівським дезінформаційним ЗМІ, практично постійно перебуває в небезпеці. Невелика групка русофобів нав’язує Європі антиросійську політику США, отруюючи відносини з Росією, наприклад, за допомогою Програми Східного партнерства; а НАТО прагне перемогти Росію шляхом руйнування російської економіки. Україна взагалі повністю є антиросійським проектом Заходу. А нещодавно на горизонті з’явилася нова загроза: вбивчий одяг! Вишиванки – білоруське та українське національне вбрання – то нацистський інструмент знищення російської державності! Вишиванки Смерті.

Усе святе

Усе святе зазнає нападів глобалістів: сіоністів та американських імперіалістів. Неоколоніалісти ведуть громадянську війну проти всіх народів світу, насильно згодовуючи їм такі глобалістичні концепції, як лібералізм, соціал-демократію, ринкову економіку та сталий, екологобезпечний розвиток. Для ворогів Росії не залишилося нічого святого: США нападають на Східну православну церкву через відданість Росії традиційним цінностям. А Європа тим часом віддалася ісламу, відкривши свій публічний простір антисемітизму.

Будь-яка людина з ярликом «друг Росії» стає вигнанцем; звинувачення Росії – європейська традиція, що є старішою, ніж собори, навіть якщо для цього немає жодних підстав, як, наприклад, у доповіді Мюллера! Принаймні до того часу, поки не ознайомишся з подробицями розслідування справи Мюллера, де містяться докази втручання Росії у вибори в США.

Острівець стабільності

Прокремлівські дезінформаційні ЗМІ не шкодують зусиль задля створення світогляду, в якому Росія оточена ворожими силами. Острівець стабільності в океані загроз і небезпек.

У п’єсі «Отелло» Вільям Шекспір ​​використовує вираз «підступна, мов вода». Вода може набувати будь-якої форми, вода непередбачувана. Дає і забирає життя. Велика кількість метафор на тему інформації часто відзначають її подібність із водою. Ми говоримо про джерела, потоки і канали інформації; інформація може витікати; ми тонемо в інформації; ми жадаємо її. І ми її отруюємо. Брехнею і брехнею про брехню. Брехнею, яка, як і вода, набуває будь-якої форми. Брехнею про щурячу отруту.

Джерело: EU vs Disinfo

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *