«З цією командою Крим не має майбутнього» ‒ активісти

За підсумками «прямої лінії» з президентом Росії Володимиром Путіним російський глава Криму Сергій Аксенов пообіцяв, що не залишить жодне питання з Криму без уваги. Однак місцеві активісти та громадські діячі, опитані кореспондентом Крим.Реалії, сумніваються, що російська влада півострова зможе вирішити проблеми кримчан.

«Усі звернення кримчан, які надійшли під час «прямої лінії», будуть розглянуті та взяті на контроль. Ми з’ясуємо кожне питання, щодо кожного ухвалимо необхідне рішення і повідомимо громадянам про вжиті заходи. Це стосується і тих повідомлень, які надійшли на мої сторінки в соціальних мережах», ‒ наголосив Аксенов.

На думку кримського бізнесмена Олега Зубкова, велика кількість звернень кримчан на «пряму лінію» з Володимиром Путіним пов’язана з невирішеними проблемами жителів півострова.

«Величезна кількість запитань до президента Росії Володимира Путіна свідчить не про високий рівень довіри до президента, а про високий рівень безвиході громадян, про високий рівень чванства, корупції у регіонах», ‒ зазначив бізнесмен.


Олег Зубков, архівне фото

Російська журналістка Оксана Якубець вважає, що кримчан не влаштовує робота команди Сергія Аксенова.

«Команда Сергія Аксенова була зайнята будівництвом мостів, аеропортів і космодромів. Політичні турне Аксенова, як самі називають у Радміні Криму його поїздки районами та містами республіки, показали, що люди йому не вірять, а членам його команди вже навіть не вистачає слів, щоб красиво брехати», ‒ вважає журналістка.

Вона пов’язує обіцянки Сергія Аксенова з майбутніми вересневими російськими виборами до місцевих рад у Криму.

З цією командою Крим не має майбутнього
Оксана Якубець

«Знову ті самі обіцянки ‒ вода, газ, дороги, підвищення добробуту та покращення облаштування. Але людей вже не обдурити, вони прекрасно розуміють, що відданий «Единой России» голос ‒ це їхній трудовий рубль до скарбнички сім’ї Аксенова та оточення. З цією командою Криму не має майбутнього», ‒ зазначила журналістка.

Російський блогер Олександр Горний, який переїхав до Криму, переконаний, що підконтрольна Москві влада півострова знає про нагальні проблеми кримчан.

«Всі проблеми кримським чиновникам і так відомі, або як мінімум вони мають бути в курсі. Є приватні питання, а є системні проблеми, що накопичуються роками, про які ми регулярно говоримо, але жодних зрушень немає», ‒ сказав Горний.


Олександр Горний, архівне фото

Кримська активістка з Ялти Людвіка Пападопулу також пов’язує заяву Сергія Аксенова з початком російської передвиборчої кампанії в Криму.

«Популістське твердження напередодні виборів, в умовах, коли впала нижче за всі межі довіра до партії «Единая Россия». Аксенов намагається робити хорошу міну при поганій грі», ‒ вважає вона.

Вона переконана, що обіцянки російського глави Криму виконані не будуть.

«Насправді жодна обіцянка виконана не буде, як і скарги кримчан його не цікавлять. Вони зайняті власним збагаченням і обслуговують інтереси московських еліт. Не знаю, хто ще довіряє Аксенову, його словам та обіцянкам», ‒ зазначила активістка.

Щорічна «пряма лінія» з президентом Росії Володимиром Путіним 20 червня відбулася без прямих включень і питань з анексованого Криму. Захід тривав більше ніж чотири години, і єдиною згадкою про півострів наприкінці «прямої лінії» стало запитання ведучої щодо будівництва залізничної частини Керченського мосту.

У матеріалі використовується термінологія, вживана на анексованому Росією півострові

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *