Арсен Аваков: Випускники-поліцейські повинні виправдати довіру українського народуСьогодні, 9 липня, пройшов урочистий випуск офіцерів – поліцейських з Національної академії внутрішніх справ. 418 курсантів четвертого курсу слідчого факультету і факультету криміналістики отримали дипломи і готові розпочати роботу на службі в українського народу. Більше двадцяти випускників – відмінників отримали звання старших лейтенантів. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков привітав випускників та заявив, що окрім погон на їхні плечі лягає величезна відповідальність – служити та захищати український народ, а також впроваджувати нові стандарти європейського сервісу. «Шановні панове поліцейські, ви обрали дуже складний шлях, адже суспільство довіряє вам свою безпеку та захист. Ви обрали дуже відповідальний шлях, адже за кожним вашим рішенням – доля людини. Поліцейські, ви обрали дуже почесний шлях, адже ваша місія – служити та захищати. Вам випала честь служити в оновленій поліції європейського зразка, і саме від вас залежить доля реформи правоохоронної системи. Впровадження належних стандартів поліцейського сервісу, захисту прав і свобод кожної людини. Ви долучаєтеся до служби у складний час, коли наша держава стоїть перед складним викликом – зберегти цілісність країни та дати відсіч агресору. І ваше основне завдання – укріпити віру громадян у порядок і справедливість», – сказав Арсен Аваков.
Міністр наголосив, що люди повинні переконатися, що поліція – сервісна служба, яка завжди поруч та готова прийти на допомогу.
«Завдяки вам люди повинні переконатися, що поліція – сервісна служба, яка завжди поруч та готова прийти на допомогу. Будьте гідними звання випускника Академії внутрішніх справ. Вірними присязі, не ошукайте довіру людей. Чесно і гідно служіть народові і закону України. Слава Україні!», – наголосив Арсен Аваков. Молоді спеціалісти вшанували хвилиною мовчання працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання своїх обов’язків. Вже сьогодні лейтенанти отримали дипломи, попрощалися з бойовим прапором та по старій традиції урочистим кроком пройшли останній раз по плацу. Дощ монет посріблив погони вчорашніх випускників лейтенантськими зірочками.
Вже завтра вони розпочнуть службу на нових робочих місцях.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *