Списки кремлівських санкцій і нових люстраційних ініціатив фактично не відрізняються

Мені шкода, що оточення чинного президента синхронізує його заяви з брудними провокаціями тих, хто веде проти України жорстоку і криваву війну. Так прокоментував Олександр Турчинов ініціативи, «щодо посилення люстрації» з якими виступив президент України В. Зеленський.

За словами Олександра Турчинова, у 2014 році у найскладніших умовах повної руйнації владної вертикалі і зовнішньої агресії вдалось захистити та зберегти нашу країну, реанімувати вщент розвалену владу і переддефолтну економіку, «відновити обороноздатність України, перезапустити всі інституції, що забезпечують безпеку держави та звільнити значну частину окупованої Росією української землі».

«Для Путіна і його маріонеток з “лугандону” наші дії були злочином. Саме тому проти мене і багатьох патріотів України в путінській Росії відкриті кримінальні справи та запроваджені санкції, а фейковий трибунал на окупованій території засудив мене до «найвищої міри покарання», – наголосив він, додавши, що зі здивуванням дізнався, «що до цієї кампанії долучився і пан Зеленський, який запропонував мене ще й люструвати».

«Мені не соромно за свою діяльність за останні п’ять років. Я дуже добре знаю, в якому стані була Україна 23 лютого 2014 року, і якою вона стала на 19 травня 2019. За всі свої рішення, за всі свої дії я готовий відповідати перед Богом і країною. Але мені шкода, що оточення чинного президента синхронізує його заяви з брудними провокаціями тих, хто веде проти України жорстоку і криваву війну», – резюмував Олександр Турчинов.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *