Віталій Комарницький закликав Сєвєродонецьку міськраду до плідної …

Віталій Комарницький закликав Сєвєродонецьку міськраду до плідної співпраці

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький відвідав Сєвєродонецьку міську раду.

На зустріч з очільником області та представниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації зібралися перший заступник міського голови Олег Кузьминов, керуючий справами виконкому Сєвєродонецької міськради Юрій Журба, голова комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігор Бутков, а також депутатський корпус міськради та члени виконкому.

У ході зустрічі Віталій Комарницький висловив занепокоєння станом справ у місті, та запропонував налагодити діалог між міською та обласною владою: «Недоброзичливі відносини відчутні для наших мешканців, ми все це бачимо й розуміємо як громадяни.Зараз Сєвєродонецьк – столиця нашої області, так склалися обставини, і ми повинні з цим рахуватися. Обласна влада готова допомогти у проектах з розвитку міста, оскільки ми усі тут живемо».

Відтак, було запропоновано міській владі провести ретельний аудит усіх проектів розвитку та у співпраці з фахівцями облдержадміністрації відпрацювати шляхи їх реалізації у найближчий час.

За його словами, форма взаємодії влади різних рівнів може втілюватися у багатьох формах, наприклад, у спільному проведенні обласних заходів, а також докладаючи спільних зусиль для розвитку Сєвєродонецька та Луганщини в цілому.

Віталій Комарницький наголосив, що обласна влада вживає заходів для вирішення невідкладних проблем, зокрема, триває будівництво енергомоста у Кремінському районі, що забезпечить стале енергопостачання Луганщини. Резервне живлення області сприятиме запуску промислових підприємств, таких як ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ».

Звертаючись до депутатів, голова облдержадміністрації запропонував зробити міську багатопрофільну лікарню обласною, адже на Луганщині вкрай необхідно відновити медицину третього рівня. Такий крок, на його думку, є вигідним і для області, і для міста, адже, по-перше, це знизить навантаження на міський бюджет (утримання лікарні буде за рахунок обласного бюджету), по-друге, заклад отримає нове устаткування, по-третє, це можливість розвиватися молодим кваліфікованим кадрам та додатково створювати робочі місця.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *