За перше півріччя Луганською обласною службою зайнятості працевлаштовано …

За перше півріччя Луганською обласною службою зайнятості працевлаштовано 10,6 тисяч осіб

Це на 8,7 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За січень-червень поточного року до центрів зайнятості надійшла інформація про наявні вакансії від 2384 роботодавців, що на 228 більше, ніж за цей час 2018 року. Для 91,4 % роботодавців були підібрані претенденти та укомплектовані відповідні вакансії. Кількість запропонованих вакансій збільшилась майже на 800.

Всі міські та районні центри зайнятості продовжували співпрацю з роботодавцями: на умовах компенсації ЄСВ було працевлаштовано 271 безробітного (у 2018 році – 217), а компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці забезпечено зайнятість 55 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Протягом першого півріччя в області проходили професійне навчання 2965 зареєстрованих безробітних (у тому числі в ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» – 1876 осіб). Рівень охоплення профнавчанням склав 20,5 % від загальної кількості зареєстрованих у центрах зайнятості області безробітних. Підготовка та підвищення кваліфікації безробітних здійснювалися за 111 професіями, спеціальностями, курсами та напрямами.

За інформацією Луганського обласного центру зайнятості

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *