Запрошуються дизайнери, майстри та музиканти народної української …

Запрошуються дизайнери, майстри та музиканти народної української творчості до фестивалю-показу «Аристократична Україна»
27 липня в м. Радомишль Житомирської області на території історико-культурного комплексу Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».

Мета – розвиток культурної і народної дипломатії між етносами, національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну та представниками народів, які мешкають на території України, зміцнення міжнародного іміджу України в світі.

Фестивалю розпочнеться о 12.00 і передбачає дефіле моделей в автентичному вбранні, де будуть продемонстровані оригінальні та відтворені автентичні строї, сучасний модний одяг й аксесуари з етно-мотивами, а також дитяче дефіле.

Також під час фестивалю у ландшафтному парку Замку-музею розгорнеться ярмарок народних майстрів, у якому братимуть участь майстрині з різних областей. А ще кожен відвідувач зможе долучитися до майстер-класів, зокрема відкрити свій талант за ткацьким станком.

Участь у фестивалі, як і представлення власних виробів на ярмарку – безкоштовні.

Додаткова інформація – в Положенні:https://carpathia.gov.ua/sites/default/files/imce/190711_news_12-00.pdf

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *