Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко провів робочу …

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко провів робочу зустріч з головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні пані Анною-Шарлоттою Сильвандер, її заступницею пані Лорою Білл та головою Краматорського офісу ЮНІСЕФ Романом Шейком.
«Дякую Фонду за систематичну допомогу Донеччині, зокрема, у вирішенні проблем компанії «Вода Донбасу», яка забезпечує питною водою усе населення області – як на контрольованій, так і на непідконтрольній українському уряду території. Доречі, і зараз тривають роботи, профінансовані ЮНІСЕФ, по заміні 530 метрів труби діаметром 1400 мм на Другому Донецькому водогоні», – наголосив очільник області.
Павло Кириленко зазначив, що на завершальній стадії знаходиться ще один спільний проект Донецької ОДА та ЮНІСЕФ – облаштування холодової кімнати для зберігання вакцин у Селидовому. Проект реалізується за умови співфінансування: кошти для ремонту приміщення були виділені з обласного бюджету, обладнання закупив ЮНІСЕФ.
Анна-Шарлотта Сильвандер запевнила, що Фонд продовжить фінансувати проекти, необхідні для забезпечення життєдіяльності області.

«Ми готові обговорювати з обласною адміністрацією пріоритетні напрямки для роботи. Готові підтримувати у тому числі й компанію «Вода Донбасу». Оскільки дітям потрібна вода, щоб нормально жити», – зазначила вона.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *