До Ради у складі “Опоплатформи” йде молдованин з п’ятьма …

До Ради у складі “Опоплатформи” йде молдованин з п’ятьма підроблениии
паспортами України.

У складі партії “Опозиційна платформа – За життя” до парламенту балотується Дмитро Торнер (№44), який є фігурантом низки кримінальних справ. Кандидат у нардепи
сфальсифікував відомості про себе і завдяки цьому отримав 5 українських паспортів на різні прізвища.

Щодо Торнера 19 липня українські правоохоронці відкрили 2 справи: за використання підроблених документів та за незаконний перетин державного кордону.

Слідчі з’ясували, що 38-річний кандидат у нардепи, який зараз представляється Дмитром Григоровичем Торнером, з 2007 року на підставі підроблених документів отримав 5 паспортів громадянина України на різні прізвища та з різними анкетними даними. Окрім того, цей чоловік отримав і 4 паспортиьгромадянина України для виїзду за кордон, з якими незаконно перетинав державний кордон.

Насправді ж Торнер фактично є громадянином Молдови. Його справжнє ім’я – Дмитро Григорович Некрасов. Цей чоловік перебував у розшуку в Молдові через втечу з в’язниці.
Державна міграційна служба України перевірила законність процедури оформлення паспортів кандидата в нардепи і визнала всі його українські паспорти недійсними. Тож ці паспорти мають вилучити і знищити.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *