Донецька ОДА та ПРООН підписали меморандум про співпрацю Сьогодні у …

Донецька ОДА та ПРООН підписали меморандум про співпрацю
Сьогодні у Краматорську відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Донецькою обласною державною адміністрацією та Програмою розвитку ООН.
Під час підписання документу Постійна представниця ПРООН в Україні пані Дафіна Ґерчева зазначила, що ПРООН і надалі співпрацюватиме з обласними адміністраціями, зокрема, Донецькою та Луганською, задля відновлення сходу України, розбудови миру і покращення умов життя людей, які постраждали від конфлікту.
Програма розвитку ООН має 11 міжнародних донорів-партнерів (Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії, Японії та Сполученого Королівства), співпрацює з понад 30 спільнотами у Донецькій та Луганській областях. Увага Програми зосереджена на економічному відновленні та розвитку інфраструктури, місцевого самоврядування, підтримці малого підприємництва та реформи децентралізації, посиленні громадської безпеки та соціальної згуртованості.
«Ми свідомі того, що області – Луганська та Донецька – різні й потребують різних підходів. Ми хочемо вивчити всі проблеми, щоб перетворити їх на можливості. Сьогодні ми працюємо над розробкою регіональної стратегії розвитку для Донецької області, хочемо, щоб така стратегія була і на Луганщині. Ми маємо великі надії щодо майбутнього України, адже зараз – це країна можливостей. Спільними зусиллями ми зможемо створити комфортні умови для розвитку малого та середнього бізнесу, який у всьому світі є основою сталого розвитку та високого рівня життя» – зазначила Дафіна Ґерчева.
Очільник Донецької області Павло Кириленко подякував представниці ПРООН за підтримку жителів Донецької та Луганської областей, за допомогу в розбудові мирного життя, а також за те, що ПРООН є однією з найбільш ефективних міжнародних організацій в питаннях координації дій з представниками обласної влади і спонукає інших міжнародників до ефективної співпраці з місцевими громадами.

Джерело