Обвинувальний акт стосовно судді з Одеси скеровано до суду

Розслідування стосовно судді одного з районних судів міста Одеси, викритого в березні 2019 року «на гарячому», закінчено. Обвинувальний акт стосовно судді, складений детективами НАБУ, 18 липня 2019 року прокурори САП скерували до Заводського районного суду м. Миколаєва.Детективи Національного бюро встановили, що служитель Феміди отримав неправомірну вигоду у розмірі 2500 дол. США за ухвалення рішення на користь громадянина у цивільній справі щодо вирішення житлового спору. Суддю викрили одразу після отримання коштів.  Це — другий служитель Феміди Малиновського райсуду м. Одеси, чию протиправну діяльність задокументували детективи НАБУ.

1 квітня 2019 року судді повідомили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище»).

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали в березні 2019 року. 30 травня 2019 року підозрюваному відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Матеріали для ЗМІ

Необхідна інформація та лінки для поширення на Ваших ресурсах Контактний email: 

press.nabu@gmail.com

Інша інформація: 

https://nabu.gov.ua/kontakty-dlya-zmi

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *