У Сєвєродонецьку відзначили п’яту річницю визволення міста Голова …

У Сєвєродонецьку відзначили п’яту річницю визволення міста

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький взяв участь в урочистостях, присвячених п’ятій річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань.

На заході також були присутні: секретар Сєвєродонецької міської ради В’ячеслав Ткачук, представники правоохоронних та силових структур, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, громадські активісти та пересічні містяни.

Віталій Комарницький разом з іншими учасниками поклали квіти до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському.

«П’ять років тому липневі дні ознаменувалися мужністю захисників української землі. Наші воїни повернули український прапор та державну владу у Сєвєродонецьк. Після моторошних днів окупації кожен із вас відчув цінність жовто-блакитного стяга над міською радою. Це символ безпеки та закону!» – звернувся очільник області до присутніх.

Віталій Комарницький від імені сєвєродончан та всіх жителів подякував кожному захиснику, який боровся за наше майбутнє та розчистив вулиці й будинки від терористів з їхнім «рускім міром». Загалом понад 8,5 тисяч жителів області взяли участь у бойових діях на Сході, щоб захистити мирних жителів від ворога.

Звільнення нашої землі відбувалося у гарячих боях, українські воїни віддали за це найвищу ціну – власні життя. Серед них – жителі Луганської області, понад 120 наших земляків з числа військових забрала війна. Ми в одвічному боргу перед ними.

Під час урочистостей вшанували пам’ять загиблого військового, сєвєродончанина Сергія Дрогіна. Старший солдат, командир першого штурмового відділення батальйону «Айдар» поклав голову в бою під Торецьком у травні 2019 року. Вдома у Сергія залишилися невтішні дружина та батьки. Голова облдержадміністрації, висловлюючи глибоку вдячність, вручив почесну відзнаку «Захиснику Луганщини» дружини та матері Героя.
Полеглих захисників української землі вшанували хвилиною мовчання.

«На жаль, війна й досі розриває нашу область по живому. Вона виснажує, калічить, забирає людські життя. На окупованій території наші земляки також втомилися від війни та все ще чекають на повернення українського прапора. Я наголошую: по обидва боки Сіверського Дінця живуть українські громадяни. Ми обов’язково відновимо мир на нашій землі!» – зазначив Віталій Комарницький.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *