Блаженніший Святослав привітав сестру Єлисавету Бігун з нагоди її обрання настоятелькою Згромадження святого Йосифа ОПДМ

Високопреподобна сестра Єлисавета Бігун стала головною настоятелькою Згромадження святого Йосифа ОПДМ, саме тому Глава і Отець УГКЦ привітав її з цією визначною подією та побажав їй Божою допомоги у служінні.

«Хочу щиро привітати вас із вибором на наступні п’ять років головною настоятелькою та членкинями головної управи Згромадження сестер святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії… Прошу передати всім сестрам йосифіткам велику подяку за те, що робите для добра нашої Церкви та Божої слави. Вірю, що всемогутній Господь, який у своєму милосердні покликав ваше Згромадження до життя, зішле свої численні ласки для збільшення Його слави через ваше богопосвячене життя та зростання в чеснотах», – побажав духовний лідер греко-католиків.

І згодом додав: Нехай усі рішення, які приймете, будуть просякнуті духом взаємної любові й поваги та сповнені рішучості ділитися дарами, що їх кожна із вас має, для розвитку нашої Церкви.

Запевняю вас, що підтримуватиму ваші ініціативи, які будуть спрямовані на розвиток нашої Церкви, проповідь Божого Слова та добро боголюбивого люду. Прохаю милосердного Бога, щоб період вашого урядування був позначений зміцненням вашого Згромадження та ревними покликаннями до богопосвяченого життя».

Окрім цього, Блаженніший Святослав уділив сестрі своє архипастирське благословення.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *