«Будівничий віри» – видання, приурочене ювілеям митрополита Василія Семенюка

З нагоди сімдесятиліття від дня народження, сорокап’ятиліття священства та п’ятнадцятої річниці архіпастирського служіння владики Василія Семенюка у світ вийшла ювілейна книга «Будівничий віри».

Видання має форму змістовного нарису-фотоальбому. У ньому йдеться про жертовний життєвий та духовний шлях архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Української Греко-Католицької Церкви Василія Семенюка. Крізь колоритну призму спогадів соратників та учнів владики, його послідовників і численних друзів, через унікальні світлини різних духовно-історичних періодів та подій у хронологічному порядку відтворено півстолітнє душпастирське служіння високопреосвященного Василія, значна частина якого тривала у часи жорстоких переслідувань УГКЦ. На цій, Богом благословенній тернистій дорозі, від пастиря катакомбної – до архіпастиря воскреслої Церкви, владика проявив себе невтомним будівничим християнської віри, Зарваницької святині та щирим українським патріотом, який і сьогодні докладає максимум духовних зусиль, організаторського таланту і пастирського авторитету для подальшої розбудови та розквіту нашої прабатьківської Церкви і неньки-України.

Вступне слово до видання написав Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав.

Пригадуємо, що 2 серпня виповнюється 70 років з дня, коли у прикарпатській Дорі (Яремче) появився на світ майбутній архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.tze.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *