Митрополит Ігор Возьняк освятив католицький садок у Львові

1 серпня 2019 року архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк звершив Чин освячення приміщень дитячого простору «Добрий старт» при храмі Христового Воскресіння у Львові. Ідею заснувати при храмі повноцінний садок парох парафії о. Сергій Швагла виношував вже довгі роки. І ось цього року це стало можливим, оскільки парафії повернули певні приміщення.

Директорка дошкільного закладу Олена Ільницька для ресурсу Tvoemisto.tv розповіла: «Десять років тому тут заснували такий простір, куди дітей на дві-три години приводили для розвивальних занять. Однак з кожним роком з’являлося дедалі більше запитів на те, аби розширити часові межі простору ще на кілька годин. І так ми дійшли до того, що сьогодні маємо дитячий садок з групами на пів дня, із 09:00 по 15:00, та на весь день, із 08:30 по 19:00. Цей католицький християнський садок має три групи. Дві – для дітей 3-4 років і одна – для дітей 5-6 років, де проходить підготовка до школи. У кожній групі по 12–14 дітей. Окрім звичних занять із вихователями, у дошкільному закладі є кілька гуртків: англійська мова, музика, народні танці і малювання. Вартість повного дня у садку – 4900 грн на місяць, а півдня – 3400 грн».

Дитячий простір «Добрий старт» пропонує: виховання на основі християнських і патріотичних цінностей; комфортне середовище; соціальна адаптація дитини в колективі; розвиток креативного та критичного мислення; експрес-підготовку до школи: основи читання, письма, логіка, англійська мова, математика, творчі заняття; розвиток творчих здібностей і дрібної моторики; програми «обличчям до дитини» та «крок за кроком»; пізнання світу мандруючи тощо.

Набір дітей від двох до шести років відкрито на 2019-2020 навчальний рік.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *