У Донецькому екзархаті провели реколекції для священичих родин

З благословення Владики Степана Менька, Екзарха Донецького та Комісії у справах сім’ї та родини Донецького екзархату, з 22 по 26 липня відбулися реколекції для священичих сімей. Взяло участь близько 80 учасників.

Представники Руху християнських сімей УГКЦ, а саме сім’ї Прокопів та Воробйови провели курс про життя в подружжі. На основі курсу прослухали роздуми на тему: мої стосунки з Богом; стосунки з моїм подругом; стосунки з дітьми в сім’ї; стосунки з іншими сім’ями.

Презентували книги видані Патріаршою комісією у справах сім’ї та родини:

1."Божий задум для нашого подружжя"(підготовка до шлюбу)

2. "Сім'я – домашня церква"

3. «Спадок Господній – діти»

А  також огляд подій, заходів, інших інструментів (фільми, табори, методички) для роботи з сім'ями.

Реколекції проходили у вільному форматі, що дуже сподобалося учасникам  курсу, а в той час коли батьки були на зустрічах нашими дітками займалися аніматори(найстарші діти наших сімей), їм було дуже цікаво і весело.

Дуже корисними для подружніх пар були вечірні зустрічі, які проходили у різних форматах, а саме романтичний вечір – побачення(листи любові), квест – гра з дітками на пляжі та музичні вечори.

Наші сім’ї не часто можуть виїхати на відпочинок, завдяки цим реколекцій змогли відпочити як фізично так і духовно, відновити стосунки в сім’ях та просто насолодитися красою творіння Господнього.

Велика подяка сім’ям , які провадили, за їхню жертовність, щирість та відданість справі з Божого задуму, а саме «здорові» відносини між подругами та християнське виховання. Також велика подяка голові комісії о. Івану Колоску за організацію, всім волонтерам які проводили час з нашими дітками та всім учасників, за те що не були байдужі до заходів, які проводяться в нашому Екзархаті, та за щирість та відкритість всіх.

Прес служба Донецького екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *