З українського Белза вирушили паломники до Ченстохови у Польщі

31 липня 2019 року від каплиці Святого Валентина у м. Белз, розпочалося чергове паломництво до чудотворного образу Матері Божої в на Ясній Горі в Ченстохові (Польща).

Проща розпочалася Божественною Літургією, яку очолив єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії Петро Лоза у співслужінні з єпископом із Замостя Маріушем Лещинським та духовенством УГКЦ і РКЦ. До паломництва долучилися також прочани з Польщі, які приїхали разом зі своїм єпископом. Маршрут паломництва – понад 400 км.

«Розпочинаючи цю прощу, ми просимо в Бога благословення для нас, для наших родин, для нашої держави, для миру у світі. Тішуся, що ми, як одна Церква, але в різних обрядах, разом стоїмо, разом молимося, прославляємо і просимо в Бога тих ласк для наших народів, щоб у цьому зраненому різними конфліктами та війною світі запанував мир…

Під час цієї прощі прошу вас молитися за всю Церкву Христову, за єдність християн, а особливо за мир у цьому зраненому світі та в нашій державі. Ми дуже близько це переживаємо та відчуваємо, що діти нашого народу гинуть на Сході України…

Господь говорить: «По вірі вашій станеться вам», тому приступаймо до Господа з вірою і покладаймо своє життя в руки Пресвятої Богородиці, бо Вона є тією доброю вчителькою, доброю провідницею в нашому житті. Коли Ісус каже: «Блаженні ті, що слухають Слово Боже і зберігають його», то Він насамперед підкреслює величніть і святість своєї матері, бо годі знайти когось такого, хто так, як вона, вміє слухати і зберігати у своєму серці», – наголосив владика Петро, благословляючи вірних в далеку дорогу.

Паломництво до санктуарію Пресвятої Діви Марії Ясногірської в Ченстохові триватиме до 15 серпня.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.sokaleparchy.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *