Бучацька єпархія запрошує усіх охочих на молитовну зустріч до с. Савелівка (Тернопільщина)

У суботу, 17 серпня 2019 року, усіх охочих запрошують на молитовну зустріч у відпустовому місці с. Савелівка, Монастириського р-ну, Тернопільської області.

Захід організовують з ініціативи владики Дмитра Григорака, Єпарха Бучацького, який відповідальний за харизматичний рух в Україні. Зустріч — безкоштовна і триватиме з 10:30 до 18:00 год.

Організатори повідомляють, що така подія — це чудова нагода зустрітися, спільно помолитися й послухати Бога, а також відпочити. Варто зауважити, що більше дізнатися про захід, зокрема про його програму, а також зареєструватися на нього можна за посиланням.

Довідка

В другій половині ХІХст. у лісі при дорозі, яка вела з с. Ковалівка до с. Савалуски (тепер с.Савелівка), місцевий дідич побачив на дубі біля джерельця сяйво, в контурах якого виднілося зображення Пресвятої Богородиці. З того часу там почали відбуватися велелюдні відпусти при Чудотворній іконі. У 1873р. Папа Пій IX проголосив Савалуски відпустовим місцем. На молитву до Богородиці у свято Преображення Господнього, стікався нарід з багатьох регіонів Західної України. У 1950р. радянська влада заборонила людям відвідувати це місце.

Дідич, якому з'явилася Пречиста Діва, вирішив значну частину свого маєтку пожертвувати на побудову нової церкви в с. Савалуски. Самому йому не вдалося здійснити задумане. На кошти залишені ним, мешканець села побудував діючу Савелівську церкву. Тепер це місце відвідують люди з різних куточнів країни.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *