Морські авіатори знищили умовний підводний човенПротягом тижня підрозділи Морської авіаційної бригади Військово-Морських Сил Збройних Сил України виконували навчально-тренувальні польоти в рамках комплексу тактичних навчань. Екіпажі удосконалювали льотну підготовку, відпрацьовували елементи пошуку та надання невідкладної допомоги постраждалим та евакуацію, відстежували та знищували умовний підводний човен.
Самі навчання проходили не у пункті постійної дислокації Морської авіаційної бригади, а в польових умовах з розгортанням польового табору. Силами особового складу бригади був встановлений зв'язок, облаштоване наметове містечко, та підготовлені майданчики злітно-посадкової смуги. Для більшості військових авіаторів – такі заходи вже стали традиційними, вони відшліфовують свою майстерність при виконанні різного роду завдань, проте для молодого поповнення бригади – це чудова можливість набути досвіду, потренуватись у виконанні складних елементів навчань та продемонструвати власні вміння.
Екіпажі вертольотів Мі-14, Ка -27 та літака Ан-26 вдосконалювали льотні навички, проводили польоти в зоні та по колу. Кульмінацією льотно-тактичних навчань став пошук і відстеження морськими авіаторами підводного човна противника з подальшим нанесенням бомбового й торпедного ударів.
Виконання цього елементу навчань проводилось з повним боєкомплектом. Під час ведення повітряної розвідки екіпаж вертольота Ка-27 виявив місцеперебування ворога. На місце виявлення умовного підводного човна висунулась група передових авіаційних навідників, які відпрацювали елементи цілевказування і коригування вогню. Екіпажі протичовнових вертольотів та літака А-26 знищили умовного противника.
Військово-Морські сили України активно розвивають спроможності протичовнової компоненти власної морської авіації, яка здатна не тільки оперативно вести пошук підводних об’єктів, але й завдавати прицільних ударів, адже умови сьогодення вимагають бути готовими до реальної загрози з моря.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *