Участь українських морпіхів в навчаннях “Agile Spirit-2019”Українські морпіхи разом з трьома тисячами військовослужбовців з 14 країн членів і партнерів Північноатлантичного альянсу беруть участь у Багатонаціональних військових навчаннях "Agile Spirit 2019" («Спритний дух 2019»), які проводяться в Грузії . Такі навчання проходять уже 9-й раз, нинішнього року вони відбуваються одночасно на трьох локаціях: в Сенакі (на заході Грузії), у Вазіані (недалеко від Тбілісі) і на полігоні Орфоло в Ахалцихе (на півдні Грузії).
Метою навчань є посилення обороноздатності Сил оборони Грузії, підвищення рівня взаємосумісності з військовими підрозділами сил НАТО і країн-партнерів альянсу, створення і розвиток можливостей для багатонаціонального, регіонального та єдиного партнерства, а також зміцнення безпеки в регіоні Чорного моря.
За словами міністра оборони Грузії Левана Ізора, навчання Agile Spirit 2019 стануть ще одним кроком у зміцненні головного для грузинського уряду принципу "більше НАТО в Грузії".
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *