Україна отримає понад 3,3 млн євро від Німеччини для допомоги людям на Донбасі

За даними Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві, до 2021 року Федеральний уряд пообіцяв надати додатково 3,3 млн євро Міжнародному благодійному фонду Карітас України. Німецька спілка Карітас надає ще 200 тис. євро.

За фінансової підтримки Німеччини Карітас України продовжить реалізацію своєї розгалуженої проєктної діяльності в Україні і в наступні роки.

Реалізація гуманітарних проєктів організації Карітас, які фінансує Німеччина, сконцентрована на райони Донецької та Луганської областей, що контролюються українським урядом. Понад 28 тис. людей, особливо потерпілих від тривалого конфлікту на Сході України, отримують допомогу від Карітасу. Їм надають паливо, талони на медикаменти й санітарно-медичні товари, а також на основні продукти харчування. Тяжкі та хронічно хворі, як і люди похилого віку й особи з інвалідністю у деяких важкодоступних громадах уздовж лінії розмежування, одержують завдяки транспортним послугам організації можливість доступу до медичного обслуговування та соціальних послуг.

Німецька спілка Карітас разом із Карітас України вже багато років підтримують в Україні тих, хто потребує допомоги, – соціально вразливих, зокрема внутрішньо переміщених осіб. Федеральний уряд Німеччини з 2014 по 2019 рік зробив внесок у гуманітарну діяльність Карітасу України в розмірі майже 9 млн євро. Додатково організація Карітас здійснила в Україні низку соціальних проектів (наприклад, створення соціальних центрів, запровадження роботи з молоддю, соціальні послуги) в межах допомоги заради розвитку, які фінансувалися з Німеччини.

Детальнана інформація про діяльність Карітас в Україні (українською та іншими мовами)

Інтернет сторінка Caritas International Deutschland (німецькою мовою).

Звіт про діяльність Карітас вздовж лінії розмежування (німецькою мовою).

Пресслужба Карітас України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *