«По-сучасному і з родзинкою» – тернопільський Падре Серж проповідує Слово Боже на ютубі

Понад півтора тисячі підписників і кілька тисяч переглядів – тернопільський греко-католицький священник через ютуб проповідує слово Боже. Свій відеоблог назвав «Падре Серж». Зі священником спілкувалися і наші журналісти.

«Секс, наркотики і рок-н-рол. Друзі, чи можна не грішити й бути щасливою людиною», – це одна з тем інтернет-проповіді священнослужителя Української Греко-Католицької Церкви Сергія Гончарова. Він створив ютуб канал «Падре Серж», на якому викладає власні роздуми на різні теми. Відео про заборони стало найпопулярнішим.

Уродженця Білорусі 8 років тому після закінчення Духовної академії відправили на служіння до України. Відеоблог веде кілька місяців. Каже, що в такий спосіб намагається проповідувати слово Боже. У розмові часто використовує сленг.

«Раніше жили собі апостоли, вони проповідували на ринках, а тепер молодь збирається більшість в інтернеті», – каже о. Сергій Гончар.

Хоча священник орієнтується на молодь, його відеоблог популярний і серед старших людей.

«Найперше, це цікаво, по-сучасному і з родзинкою. Ми дуже багато всього знаємо, але забуваємо, а тут такі маленькі навчання на 2 хвилини, які тебе “приводять в чуства”», – наголошує мешканка Тернополя Світлана Безпятчук.

Серед тем, які обирає, є й ті, про які зазвичай не проповідують у церквах. Через них й актуальні розмови в Падре Сержа з’являються нові прихильники.

«Я таких сторінок, таких блогів не бачила. Мало того, що це отець говорить, то ще про такі важливі речі, про які люди не говорять. Коли “Падре Серж” почав випускати свої блоги, то я почала чекати наступний. Коли нового відео довго немає, я тоді питаю, де наступний», – розповідає Вікторія Сас.

Служить о. Сергій у церкві Матері Божої Неустанної Помочі УГКЦ. 

www.5.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *