У Зарваниці розпочався християнський табір для дітей із міста Щастя

Уже втретє з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка 4 серпня 2019 року в Марійському духовному центрі «Зарваниця» розпочався десятиденний християнський табір для дітей із м. Щастя Луганської області.

Подолавши далеку дорогу, на відпочинок до відпустового центру прибуло 20 дітей з малозабезпечених сімей і 2 вихователів, які їх супроводжують.

У Зарваниці з маленькими учасниками працюють шестеро аніматорів. Семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії проводять для них короткі духовні науки на тему «Віри».  Щодня діти беруть участь у спільній молитві, співають Святу Літургію або Молебень до Богородиці. Також кожен день відпочинку насичений розвагами: веселими іграми, українськими піснями та запальними бансами.

Крім Зарваниці, діти вже побували у Львові, де відвідали собор Святого Юра, прогулялися центром міста, каталися на дитячій залізниці й інших атракціонах. Ввечері разом піднялися на Високий замок, звідки милувалися чудовим краєвидом.

Також маленькі учасники табору здійснили поїздку до Тернополя. У архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці взяли учать у Божественній Літургії, яку очолив голова молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Орест Павліський. Відтак діти мали цікаву екскурсію, каталися на катері та побували в розважальному центрі «Подоляни». Надалі на них чекає не менш цікава та насичена програма.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *