У Харківському екзархаті провели християнський табір для молоді

Протягом 6–13 серпня в м. Приморську Запорізької області на базі відпочинку «Перлина» відбувся табір, у якому взяли участь близько 40 молодих людей зі Сходу України.

Провідним мотивом табору була тема «Щасливі з Богом». Учасники заглибилися у роздуми над важливістю прийняття себе в період дорослішання, підготовки до вибору стану та поваги до протилежної статі.

Табором опікувався о. Микола Микосовський, ЧСВВ, який був його організатором і духовним провідником. Аніматорами стали учасники молодіжної християнської спільноти «Вірні вірі» Свято-Покровського монастиря отців василіан смт Покотилівка Харківської області.

«Цей молодіжний табір на узбережжі Азовського моря зібрав цікавих молодих осіб із різних кутків Східної України. Попри фізичний відпочинок, він ще приніс небайдужим і духовну користь для душі: бути разом із Господом щодня, зокрема присвятивши Йому свою бурхливу молодість – це велика справа», – зазначив о. Микола.

Кожен день розпочинався руханкою, бансами й ранковою молитвою. Молоді люди мали змогу купатися в теплому Азовському морі, грати веселі ігри на пляжі, брати участь у Святій Літургії. Ввечері під час катехизації молодь розглядала питання різноманіття характерів, зародження та розвитку любові, роздумувала над тим, що заважає нам бути щасливими тощо. Програма також охоплювала конкурси й ігри, як рухливі, так і інтелектуальні, де кожен міг продемонструвати свої здібності та таланти. Кожен мав змогу поділитися своєю любов’ю та виявити креативність у подарунках від «таємного ангела».

День закінчувався спільним співом під гітару, розважаннями й подячною молитвою. Для охочих також була організована поїздка в м. Бердянськ. Наприкінці табору відбувся конкурс «Король та королева», перемогу в якому здобули Назарій Шашка та Ганна Костів. «Активний відпочинок, нові знайомства, незабутні емоції та неповторні враження – усе це описує християнський табір для молоді Східної України "На хвилях духовності". Спілкування з друзями та цікава вечірня програма не давали сумувати, а щоденні катехизації збагачували молодь духовним спокоєм», – ділиться думками переможниця конкурсу.

Складаємо щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення табору, за таку чудову нагоду не лише відпочити, а й духовно зрости і поглибити свої стосунки з Богом!

Повідомила Софія Ольховська

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *