Паломництво молоді в демілітаризований зоні Корейського півострову

Паломництво молоді в демілітаризований зоні Корейського півострову
Молодь з 15 країн світу бере участь у паломництві в демілітаризованій зоні між двома Кореями.

Світлана Духович – Ватикан

Приблизно 100 молодих людей із 15 країн світу беруть участь в шестиденному паломництві під назвою «Вітер миру 2019» (англ. Wind of Peace) у демілітаризованій зоні, розташованій на кордоні між Північною та Південною Кореєю. Таке паломництво, що розпочалося 16 серпня, відбувається вже увосьме. Його організатори – Комітет примирення корейського народу Сеульської архидієцезії, за підтримки Міністерства культури, спорту й туризму Південної Кореї та місцевого Міністерства об’єднання. Цього року в паломництві беруть участь також дев’ять черниць: сестри-салезіянки та венедиктинки.

Молитва, споглядання й спілкування

Демілітаризована зона має довжину 250 кілометрів і тільки 4 кілометри завширшки. Ця місцевість дуже красива: внаслідок того, що навколишні поля залишилися замінованими з часів військових дій між 1950 і 1953 роками, без людського втручання дика природа відновилася у всій своїй красі.

Окрім мандрування шляхами ДМЗ, молоді паломники беруть участь у різних заходах, таких як лекції, дискусії та обмін досвідом. Крім цього передбачена також участь у Святій Месі та молитвах. 19 серпня 2019 р. з молодими людьми зустрілися Архиєпископ Сеулу кардинал Ендрю Йом Су Чжун та Апостольський Нунцій в Кореї й Монголії архиєпископ Альфред Шуереб, що відслужили для них Святу Месу. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *