Україна перейматиме досвід передових досягнень Норвегії в енергетиці – зустріч Президента України з керівництвом провідних компаній Норвегії в енергетичній сфері




Президент України Петро Порошенко провів зустріч з керівництвом національної енерготранспортної компанії STATNETT, найбільшої компанії з відновлювальної енергетики в Європі STATCRAFT, а також Норвезького директорату водних ресурсів та енергетики за участі Міністра палива та енергетики Норвегії Торда Ліена.

Глава держави ознайомився з функціонуванням енергосистеми Норвегії та актуальними норвезькими енергетичними проектами в Україні.

«Нам дуже цікаві передові досягнення Норвегії, яка є визнаним європейським лідером у питаннях енергоефективності, енергозбереження та активно запроваджує сучасні технології», – відзначив Петро Порошенко.

Президент поінформував представників норвезьких компаній про реформування енергетичної галузі держави, актуальний стан забезпечення енергетичної безпеки нашої держави, топ-плани України на найближчу перспективу.

Співрозмовники наголосили на перспективності розвитку українсько-норвезьких відносин у сферах реформування енергетичного сектору України, розвитку відновлювальної енергетики та нових технологій, зміцнення потенціалу нашої країни в питанні енергоефективності.

ф

Офіційний візит Президента України до Королівства Норвегія

18 Жовтня 2016 – 11:22
























































































































































ф

Офіційний візит Президента України до Королівства Норвегія

18 Жовтня 2016 – 11:22





































































































Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *