На Луганщині різке посилення бойових дій – обстріли Щастя, перестрілки на Бахмут…

На Луганщині різке посилення бойових дій – обстріли Щастя, перестрілки на Бахмутці, бойові зіткнення в Кримському й Трьохізбенці

За минулий вечір і сьогоднішній ранок уздовж лінії розмежування вогню на Луганщині бойова агресія бойовиків різко посилилася. В ряді гарячих точок відбулися перестрілки та бойові зіткнення, кілька населених пунктів потрапили під обстріли. Вчора увечері бойовики двічі обстріляли Щастя з гранатометів та автоматичної зброї. Вогонь у бік опорних пунктів українських військових вівся з боку окупованої Веселої Гори спочатку після 17-ї, а затим після 18-ї години. Постраждалих серед мирного населення в результаті обстрілів немає, інформації про поранених чи загиблих військових не надходило. Зранку в Щасті тихо.
Між Кримським (що підконтрольне Україні) та Сокільниками (окуповане бойовиками) протягом учорашнього дня й ночі неодноразово спалахували перестрілки, що переростали в бойові зіткнення із застосуванням гранатометів та мінометів. Останні бойові дії тут відбулися сьогодні зранку. Село залишилося поза зоною ураження, інформації про поранених військових немає.
Серед ночі перестрілки періодично виникали також на околицях Троїцького (Попаснянський район), у Станиці Луганській, Трьохізбенці та на автодорозі Бахмутка в районі 29-го блокпосту. В останньому випадку в результаті бойових дій український військовий отримав осколкові поранення й госпіталізований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *