Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми виріши…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

«
»

Ситуація з безпекою журналістів в Україні складна, влада має покласти край безкарності – ОБСЄ

Представник ОБСЄ з питань ЗМІ Дуня Міятович у вівторок закликала владу України оперативно розслідувати напад на Анатолія Остапенка, журналіста «Громадського» у Запоріжжі. Остапенко був жорстоко побитий у вівторок трьома невідомими чоловіками дорогою до місця роботи. У результаті нападу він отримав кілька поранень.

«По мірі розгортання в Україні складної, з точки зору безпеки журналістів, ситуації, я знову закликаю владу зробити все можливе, щоб тримати це питання на порядку денному і покласти край безкарності за ці злочини», – сказала Міятович.

Вона також згадала про випадок нападу у Києві на офіс телеканалу «Україна» 22 квітня групи із близько 15 осіб; перешкоди роботі Віталія Франзюка, оператора каналу «НТН» з боку кількох осіб за присутності поліції під час зйомок місця злочину у Києві 6 квітня. Повідомлялось про пошкодження камери Франзюка; напад і залякування журналістів каналу «1+1» у Києві 1 квітня; підпал офісу телевізійної студії Конотопського каналу в Сумській області 1 квітня.

Представник ОБСЄ з питань свободи засобів масової інформації стежить за розвитком ситуації із ЗМІ у всіх 57 державах-учасницях ОБСЄ. Вона попереджає про порушення свободи вираження думок та свободи засобів масової інформації та сприяє повному дотриманню членами ОБСЄ зобов'язань щодо свободи ЗМІ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *