Людмила Биченко привітала колектив «Вістей Олександрівщини» з ювілеєм

Директор департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації Людмила Биченко привітала колектив районної газети «Вісті Олександрівщини» з ювілеєм. Цього року видання відзначає свою 85-ту річницю створення.

«Сьогодні і колектив газети «Вісті Олександрівщини», і всі мешканці громади святкують цей ювілей. Хочу подякувати вам за віддану працю, відповідальне ставлення до роботи. Я дуже дякую вам за підтримку державних реформ, які відбуваються в Україні, Донецькій області, і в Олександрівському районі. Сьогодні перед вами важливий вибір – створення територіальної громади. Я впевнена, що після 29-го квітня ви будете жити ще краще і станете більш заможними», – зазначила Людмила Биченко.

Вона передала працівникам та ветеранам газети вітальну адресу від голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського.

З вітаннями виступили також керівники Олександрівського району та селищних рад, помічники народних депутатів, бізнесмени та просто небайдужі до долі районної газети люди.

Департамент інформаційної  та внутрішньої політики облдержадміністрації

Джерело