"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

IV Mіжнародний конкурс виконавців на українських народних інструментах імені Гната Хоткевича (повний відеозапис, опис, переможці, буклет з учасниками), 2007 р.

IV Mіжнародний конкурс виконавців на українських народних інструментах імені Гната Хоткевича

Конкурс відбувався в місті Харкові 19-29 квітня 2007 року в стінах Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського та Харківської обласної філармонії. В конкурсі брали участь студенти десяти вищих музичних навчальних закладів, одного вищого педагогічного навчального закладу та трьох середніх спеціальних музичних навчальних закладів України, Білорусі, Словаччини та Молдови. Спеціальним гостем, членом журі Міжнародного конкурсу виконавців на українських народних інструментах імені Гната Хоткевича була донька митця Галина Гнатівна Хоткевич (м. Гренобль, Франція).

Завантажити буклет з учасниками можна за цим посиланням

СКЛАД ЖУРІ

ГУЦАЛ Віктор Омелянович — професор, художній керівник Національного оркестру народних інструментів, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України, голова журі.

ХОТКЕВИЧ Галина Гнатівна — донька Гната Хоткевича, викладач музики у м. Гренобль (Франція), почесний член журі.

МІШАЛОВ Віктор Юрійович — керівник Канадської капели бандуристів у м. Торонто (Канада), заслужений артист України, член журі.

АГРАТІНА Георгій Іванович — професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Народний артист України, член журі.

ЛАРІКОВА Людмила Анатоліївна — Народна артистка України, член журі.

АРКАНОВА Валентина Федорівна — професор Харківського державного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, Народна артистка України, член журі.

БАРАН Тарас Михайлович — професор Львівської державної музичної академії ім. М.В. Лисенка, заслужений діяч мистецтв України, член журі.

ЄСИПОК Володимир Миколайович — народний артист України, голова національної спілки кобзарів України, член журі.

БАШТАН Сергій Васильович — професор Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, Народний артист України, член журі.

ІВКО Валерій Микитович — завідувач кафедри народних інструментів Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва, професор, Заслужений артист України, член журі.

АЛЖНЄВ Юрій — заслужений діяч мистецтв Укрїани, член журі.

МАЦІЄВСЬКИЙ Ігор Володимирович — професор, зав. сектора інструментознавства Російського інституту історії мистецтв (м. С-Петербурґ), академік міжнародної Академії інформатизації при ООН, Заслужений діяч мистецтв України, член журі.

МІХЕЄВ Борис Олександрович — завідувач кафедри народних інструментів Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, професор, Заслужений діяч мистецтв України, член журі.

ОЛІЙНИК Олександр Леонідович — проректор Одеської державної музичної академії ім. А.В. Нежданової, доцент, Заслужений артист України, член журі.

ЯРЕМКО Богдан Іванович — професор кафедри фольклору Рівненського державного гуманітарного університету, член журі.

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ, СТУДЕНТИ ЯКИХ БРАЛИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

1. Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського
2. Львівська державна музична академія ім. М. В. Лисенка
3. Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глинки
4. Донецька державна музична академія ім. С. С. Прокоф’єва
5. Харківський державний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського
6. Одеська музична академія ім. А. В. Нежданової
7. Київський національний університет культури і мистецтв
8. Білоруська державна академія музики
9. Словацька консерваторія ім. Я. Л. Беллу
10. Республіканський музичний ліцей-інтернат ім. Ч. Порумбеску (м. Кишинів, Молдова)
11. Волинське державне училище культури і мистецтв
12. Харківський національний педагогічний унверситет ім. Г. С. Сковороди
13. Стрітівська вища педагогічна школа кобзарського мистецтва
14. Харківське музичне училище ім. Б. Лятошинського

ПЕРЕМОЖЦІ
IV Міжнародного Конкурсу виконавців на українських народних інструментах ім. Гната Хоткевича, 2007 р.

Бандуристи-іструменталісти

I премія – не присуджувалась
II премія – Губ’як Дмитро
III премія – Король Леся
Диплом – Хмирова Олеся
Диплом – Старенков Тимофій
Диплом – Ведмедюк Наталія

Бандуристи-співаки

I премія – не присуджувалась
II премія – не присуджувалась
III премія – Чечель Наталія
Диплом – Коврик Катерина
Диплом – Соболева Катерина
Диплом – Чабан Тетяна

Домристи

I премія – Корчинська Наталія
II премія – Кікас Вікторія
III премія – Мірошніченко Анна
Диплом – Митус Ганна
Диплом – Чернишова Альона
Диплом – Лук’янчук Ірина
Диплом – Погребняк Світлана

Цимбалісти

I премія – Кужба Михаило
II премія – Юрченко Ольга
III премія – Василькова Катерина
Диплом – Стефанів Роман

Сопілкарі

I премія – не присуджувалась
II премія – Максимів Соломія
III премія – Гронік Симеон
Диплом – Ольховий Тарас
Диплом – Радюн Серий

Традиційні кобзарські інструменти

I премія – не присуджувалась
II премія – Фединський Юрій
II премія – Компаніченко Тарас
III премія – не присуджувалась
Диплом – Шевчук Вадим

Ансамблі

I премія – не присуджувалась
II премія – не присуджувалась
III премія – квартет бандуристок „Львів’янки”
Диплом – ансамбль „Млада”

Спеціальні дипломи

За краще виконання творів Гната Хоткевича

Ансамбль бандуристок „Млада”,
Коврик Катерина

За краще виконання обов’язкового твору

„Домра” – Василькова Аліса;
„Сопілка” – Ольховий Тарас
„Бандуристи-інструменталісти” – Старенков Тимофій
„Цимбали” – Брухаль Ігор

Кращий наймолодший учасник

Гронік Симеон

Кращі концертмейстери

Міленіна Тетяна
Парова Вікторія
Данкова Олена
Докторова Надія
Кучук Маргарета
Івченко Лариса
Ганжа Тетяна
Демченко Євдокія
Дрімух Ірина

ВІДЕОЗАПИСИ КОНКУРСУ

01. Відкриття конкурсу

Перший тур

02. Бандуристи-інструменталісти

03. Бандуристи-інструменталісти (продовження)

04. Сопілкарі

05. Бандуристи-співаки

06. Бандуристи-співаки (продовження)

07. Домристи

08. Домристи (продовження)

09. Цимбалісти

10. Цимбалісти (продовження)

11. Виконавці на традиційних кобзарських інструментах

12. Ансамблі бандуристів

Другий тур

13. Бандуристи-інструменталісти

14. Виконавці на традиційних кобзарських інструментах

15. Бандуристи-співаки

16. Домристи

17. Домристи (продовження)

18. Сопілкарі

19. Цимбалісти

20. Ансамблі бандуристів

Третій тур

21. Бандуристи-співаки

22. Бандуристи-інструменталісти

23. Домристи

24. Сопілкарі

25. Цимбалісти

26. Нагородження переможців. Заключний концерт

27. Презентація книг Галини Хоткевич “Слідом за пам’яттю” та Гната Хоткевича “Бандура та її можливості”

28. Поїздка до музею Гната Хоткевича в с. Високий.

Завантажити буклет конкурсу можна за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *