Розділ: Новини-медіа

Останні новини, публікації

Відкриття клубу старшин морського командування ВМС України

https://www.youtube.com/watch?v=QMsM_cNXWog

В Одесі, за рішенням Командування ВМС ЗС України й відповідно до вимог Стратегії розвитку флоту до 2035 року, розпочав свою роботу перший в новітній історії Збройних Сил України клуб старшин Морського командування.
Приміщення клубу старшин Морського командування розміщене в нещодавно відкритому гуртожитку покращеного типу планування, який спеціально був відремонтований для розміщення військових моряків саме корабельно-катерного складу. У клубі створено всі необхідні умови для роботи та відпочинку, кімнату обладнали меблями, телевізором, кавомашиною та іншими предметами побутового вжитку. Також на першому засіданні клубу старшин командувачем флоту було затверджено Статут старшинського (сержантського) складу ВМС ЗС України, який регламентуватиме їхню роботу.
Джерело

Докладно...

Благодійний аукціон з продажу картин випускника ВМЛ Василя Канюки

https://www.youtube.com/watch?v=I3DmMSuSHBM

17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти, суть якого полягає у безкорисливому і безмежному вияві справжньої доброти по відношенню до того, хто цього потребує. Цього дня в бібліотеці ім. М.Грушевського одеські волонтери провели благодійний аукціон з продажу картин випускника ВМЛ Василя Канюки. Хлопець навчався у навчальному закладі з посиленою фізичною і спортивною підготовкою з 2015 року і по його закінченню планував вступати до інституту ВМС, аж доки через нещасний випадок не зазнав важкої травми хребта і не опинився у лікарні, а згодом і у реабілітаційному центрі, де в ході занять він захопився живописом. Для того, щоб мати можливість відновлюватися далі, парубку необхідні спеціальні тренажери – мотомед і вертикалізатор. Вартісне обладнання багатодітна родина хлопця купити самотужки не в змозі. Тому волонтери і запропонували презентувати на тематичному заході-аукціоні творчі роботи Василя і його мами Наталі, втілені у картинах і вишивках.
Джерело

Докладно...

Сучасні комп’ютерні тренажери інституту ВМС «НУ ОМА»

https://www.youtube.com/watch?v=45FdL07O1Z0

Враховуючи сучасні вимоги до підготовки кваліфікованих військово-морських офіцерів, великого значення набуває застосування під час навчання сучасних комп’ютерних тренажерів. Навчально-матеріальна база, яку використовує Інститут ВМС «НУ ОМА» під час процесу навчання, налічує їх понад 10-ти.
Джерело

Докладно...

“Флот за тиждень” від 23.02.2019 р.

https://www.youtube.com/watch?v=3ZjMe5bLRG0

В програмі – про головні події в житті військового флоту: Вихід морських піхотинців на броньованих десантно-штурмових катерах «Кентавр» в море; мюнхенська конференція з питань безпеки; лист-звернення до Генерального секретаря ООН щодо сприяння у звільненні українських моряків; участь Президента України у засіданні Генеральної Асамблеї ООН; застосування сучасних комп’ютерних тренажерів під час навчання курсантів інституту ВМС «НУ ОМА»; день рідної мови у військово-морському ліцеї та багато іншого.
Джерело

Докладно...

Обговорені напрями подальшої співпраці з Данською Радою у справах …

Обговорені напрями подальшої співпраці з Данською Радою у справах біженців Представники цієї данської гуманітарної організації зустрілися з заступником голови облдержадміністрації Геннадієм Іваненком. Вони зауважили, що своїми головними партнерами у Луганській та Донецькій областях бачать саме облдержадміністрації, з керівництвом яких і опрацьовує можливості реалізації проектів. У свою чергу, Геннадій Іваненко подякував Данській Раді у справах біженців…

Докладно...