Розділ: Новини-медіа

Останні новини, публікації

Оглядачі у США коментують дозвіл на проживання у Росії Едварда Сноудена

Росія дала безстроковий дозвіл на проживання колишньому співробітнику Агентства національної безпеки США Едварду Сноудену. Про це повідомив адвокат американця. Як повідомляли ЗМІ, навесні Сноуден попросив продовжити дозвіл на проживання у Росії на 3 роки. У 2013 році Сноуден отримав притулок у Росії після того, як він оприлюднив секретні відомості про програму масового електронного стеження з…

Докладно...

«Вервиця єднає» | Молитва на вервиці у прямому ефірі, 23.10.2020

23 жовтня молитву на вервиці в рамках ініціативи «Вервиця єднає» буде провадити о. Василь Вербіцький з Феррари (Італія). Початок молитви о 20:00 за київським часом.

Молитву на вервиці «Живе телебачення» в прямому ефірі транслює щоденно, починаючи від свята Покрову Пресвятої Богородиці.

«Вервиця єднає» – така назва не випадкова, адже в цьому задумі одразу декілька ліній єдності. Передусім, наша молитва єднатиме українців з усього світу. Наша молитва єднатиме священнослужителя, який в ефірі провадитиме її, з усім загалом вірних. Наша молитва єднатиме єпископів, священників із різних материків і країн, адже щодня провадитиме молитву інший душпастир. Наша молитва єднатиме всіх нас у «молитві на українській землі», адже цими днями сестри відразу декількох згромаджень виготовляють вервиці з бурштину, які можна буде придбати (детальніше тут: https://shop-ugcc.com.ua/vervytsya-yednosti-z-burshtynu).

Дякуємо🙏, що ви є! ▶ ПІДПИШІТЬСЯ http://bit.ly/33c60vX та ВМИКАЙТЕ 🔔, щоб вчасно отримувати сповіщення про онлайн-трансляції та нові відео!

▶ Підтримати ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ →http://zhyve.tv/donate/
ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ (Живе ТБ, Телебачення УГКЦ, УГКЦ наживо) – це суспільно-релігійний проект Української Греко-Католицької Церкви, який забезпечує присутність УГКЦ в медійному просторі та надає віруючим можливість чути голос Церкви, приймати участь у богослужіннях навіть в той час, коли вони не мають змоги відвідувати храм особисто. Створено в 2013 році. Мета проекту «Живе ТБ»: висвітлення діяльності УГКЦ, полегшення комунікації між віруючими УГКЦ в усіх куточках України та за її межами, поширення в українському суспільстві християнських цінностей. ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ створює програми, новини, прямі трансляції, документальні фільми.
• ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ УГКЦ – офіційний сайт http://zhyve.tv/

▶ ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ у соціальних мережах:
• FACEBOOK https://www.facebook.com/Zhyve.tv/
• INSTAGRAM https://www.instagram.com/tv.ugcc/
• YOUTUBE https://www.youtube.com/pressugcc

† Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) / Ukrainian Greek Catholic Church – офіційний сайт http://ugcc.ua/
ЗНАЙТИ ХРАМИ УГКЦ по всьому світу ▶Інтерактивна карта УГКЦ https://map.ugcc.ua/

#Вервиця #Молитва #УГКЦ #Українська_Греко_Католицька_Церква #Телебачення_УГКЦ #Живе_телебачення #УГКЦ_трансляції #Живе_ТБ #Zhyvetv #УГКЦ_наживо

Джерело

Докладно...

Навіть короткочасний контакт з хворим на COVID-19 несе високий ризик захворіти – американські епідеміологи

Американські епідеміологи змінили визначення «близького контакту». Тепер особи вважаються такими, що перебували в близькому контакті, якщо вони знаходились на відстані менше двох метрів протягом 15 хвилин за добу. Раніше визначення передбачало, що особи перебували на відстані менше двох метрів протягом 15 хвилин безперервно. Ті, хто перебував у «близькому контакті» з хворим мають здати аналізи на…

Докладно...

СПЕЦПРОЕКТ “COMBINED RESOLVE XIV”. Україна на навчаннях сил НАТО

Навчання «Комбайнд Резолв» проводяться двічі на рік. Кожного разу підрозділи країн-учасниць відточують уміння взаємодіяти у багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО.
Чотирнадцяті «Комбайнд Резолв» проводилися у Німеччині на базі навчального центру Сухопутних військ ЗС США «Хохенфельс».

Відео: Генеральний Штаб ЗСУ, Військове телебачення України.

Над проектом працювали: Марія Сальнік, Ростислав Борисов, Єгор Трошкін, Олексій Дворник, Павло Щибря, Павло Ковальчук, Сергій Телятицький.
@Alex Saint

Джерело

Докладно...

СРЕДА НОВОСТЕЙ: В. Соловей – А. Сотник

На самые актуальные вопросы, поступившие от патронов нашего канала в прямом эфире программы «Среда новостей» отвечает политолог Валерий Соловей.
Ведущий – Александр Сотник
Канал Sotnik-TV на Vimeo (подписывайтесь!): https://vimeo.com/sotniktv
Патреон: https://www.patreon.com/sotnikTV
Нет средств, но хотели бы поддержать Sotnik-TV? Включайте плейлист «Монетизация»!: https://www.youtube.com/playlist?list=PLf9snUQek404uT-2EgdHES7mfJInnCONc
Поддержать Sotnik-TV:
SK1375000000004028030154 (SOTNIK TV, Словакия)
Карта: 5475153400734788 (Aleksandr Sotnik) перевод можно сделать даже из Сбербанка через мобильное приложение (в нижнем меню «Платежи» → «За рубеж» → «По номеру карты»)
PayPal – sotniktvinfo@gmail.com
Bitcoin – 3PdyHqZ7hiywP7u8FBDX2NyyLmmdRVp5dn

Подписывайтесь на аккаунт Sotnik-TV на Reddit: https://www.reddit.com/user/SashaSotnik/
Подписывайтесь на Telegram-канал: t.me/sashasotniktv
Канал Sotnik-TV приглашает к сотрудничеству рекламодателей. Пишите на e-mail: prsotniktv@gmail.com

Джерело

Докладно...