Штаб координації дій у блокаді торгівлі з терористами та для залучення активістів і добровольців

Штаб координації дій у блокаді торгівлі з терористами та для залучення активістів і добровольців! Долучайтесь!

https://www.facebook.com/shtab.blokady/

ТОРГІВЛЯ З ОКУПАНТАМИ — БІЗНЕС НА КРОВІ!

У той час, коли наша країна знаходиться у стані війни вже майже три роки, ми маємо тисячі загиблих і десятки тисяч поранених, позиції наших військових щодня обстрілюються з крубнокаліберної зброї, а половина населення живе у жебрацтві — олігархічна влада спокійно себе почуває та збагачується на війні. Якщо раніше було лише таке відчуття, то на сьогодні маємо безліч фактів і підтверджень тому, що так і відбувається насправді.

Поки Воїни, патріоти, волонтери роблять все, аби захистити свій народ і кордон, утримуючи позиції на лінії розмежування з окупованими територіями, бізнес між Україною і країною-агресором набирає обертів. Кожен день Україна отримує сумні звістки про обстріли, порушення “режиму тиші”, поранених та загиблих. Кожен день влада України отримує мільйони прибутку на торгівлі з тими, хто обстрілює наші позиції та вбиває наших Воїнів.

Щодня через лінію розмежування проходять сотні товарняків та фур як в одну сторону, так і в іншу. На кінець 2016 року трохи більше ніж за рік СБУ видала майже 100 000 дозволів на оптові поставки товарів різноманітних категорій як з України у так звані “ЛДНР”, так і звідти до нас. І питання не у продуктах харчування, речах побуту, або необхідних речах для життя. Хоча, торгівля цими товарами приносить чималий прибуток. Цинічним постає питання постачання Україною в ОРДЛО запалів, дротів, пороху, детонаторів, металів, запчастин до автомобілей, локомотивів, станків та безлічі інших найменувань товарів, які напряму підвищують обороноздатність ворога. Та й це ще не все. 47% від вартості вугілля, яке Україна закуповує на окупованих територіях, потрапляє у бюджет так званих “народних республік”.

Джорж Оруел писав, що будь-яка війна несе шахрайський характер, бо має тривати постійно, без перемоги. Його слова актуальні і для цієї війни. Цинічної, брехливої війни. Яка несе одну мету: збагатитись на крові, тримаючи народ в омані, у стані страху і жебрацтві.

Ми, демобілізовані бійці добровольчих батальйонів, ініціювали та створили Штаб блокади торгівлі з окупантами. На початку ініціатива з блокади мала одну мету: блокування поставок товарів через лінію розмежування заради звільнення українських полонених. Та провівши аналітичні й розвідувальні роботи за місяць підготовчого етапу, і побачивши масштаби торгівлі, які наразі наздоганяють об’єми торгівлі рівня 2013 року, ми зрозуміли, що блокадою можна припинити війну взагалі.

Ми закликаємо військовослужбовців, пограничників, добровольців та всіх патріотів, підтримати ініціативу блокади та врешті зупинити війну! Не може бути торгівлі і бізнесу з ворогом, коли йдуть військові дії! Не може бути бізнесу на крові! Не можемо ми, спокон віку вільний український народ, терпіти це знущання! Якщо наша влада вирішила вести бізнес з окупантом замість того, щоб закінчити війну “за два тиждні”, як обіцяла, то зупинемо її ми!

Слава Україні!

Штаб блокади торгівлі з окупантами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *