Вас звільнено, або Як на Нововодолажчині йде децентралізація закладів охорони здоров’я

Як повідомляють редакцію сайту СНІП, керівництво закладу охорони здоров’я “Нововодолазька районна лікарня” достеменно розуміючи, що настає час реорганізуватися в комунальний неприбутковий заклад охорони здоров’я, разом з керівником Нововодолазької райради, котрий не бажає виконувати бюджетні зобов’язання 2017 року щодо мінімальної зарплати (3200 грн), почали звільняти працівників районної лікарні.

Зокрема відбулися незаконні звільнення як зубних лікарів, котрі мають відповідні кваліфікаційні категорії, как і зубних техніків, котрі працювали за тарифними розрядами першої та другої категорії.

Керівництво лікарні та місцева влада при цьому знає не може не знати, що Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я” №2002-VIII від 6 квітня 2017 року заборонив звільняти працівників закладів охорони здоров’я до 31 грудня 2018 року.

Невиплата мінімальної заробітньої плати та незаконне звільнення змусило працівників звертатися в органи поліції, які почали досудове розслідування та внесли відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розстеження проводиться слідчим відділом Нововодолазького відділу поліції Первомайського ВП ГУНП в Харківській області.

Проте досудове розслідування фактично не дає результатів, адже в Нововодолазькому районі звільнено всіх без винятку суддів.

За повідомленням, керівництво Нововодолазької Центральної районної лікарні разом з керівництвом органу місцевого самоврядування, головою райради та головою районної державної адміністрації зайшли в таких діях підтримку у раніше звільненого з посади голови Нововодолазького райсуду Смірнова.

“То що ж, на Нововодолажчині закони лише для вибраних?” — лунає риторичне питання з району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *