Хто пам’ятає — той перемагає!

Восьмого Травня іду рано вранці біля обласної прокуратури і бачу — вночі кацапи попрацювали.

Пам’ятаємо, перемагаємо! Петро Порошенко

Нічого дивного і нового для мене: вони не хочуть, щоби наш народ пам’ятав і перемагав. Вони причепили свою наліпку приблизно такого вигляду:

лента георгиевская 2.0

Але ми знаємо, що вони — не тиґри, а просто колоради.

Наверное мы похожи... Але принципово різні!

Цього року приклад їхньої “культури”, “честі” та “управління” я привіз із міста Змієва. Мураєв і його виборці насправді взагалі не думають про пам’ять героїв Другої Світової Війни — дивіться он про це відео:

Більшість патріотів керуються правилом: “усі, хто захищав Україну зі зброєю в руках від окупанта — це герої”. Тому бандерівці у Змієві підтримують пам’ятник двічі Герою Радянського Союзу Захару Карповичу Слюсаренку.

Мураєв і будь-яка влада (вона у Змієві вся залежить від мураєва) за станом пам’ятника у самому центрі міста абсолютно не стежить. Вона привозить на 9те травня у місто гурт “Неангели”.

Бандерівець Вадим Яременко поширює на мітинґу отаку листівку:

1939 — 1945. Ніколи знову

Люди його віку і старше пам’ятають, як відзначався День Перемоги у Радянському Союзі; як поступово у часи брежнєвщини зміст дня став збочуватися. Частина людей із вдячністю брала листівку, а частина як вогню її боялася.

Мені того дня не вдалося побувати у Змієві, я знаю про події лише з розповіді Вадима. Зате пощастило зустріти самого полковника Недзельського!

Я спитав його і за День Перемоги, і за мураєва, і навіть за Юлію Тимошенко, яка випадково трапилася біля пам’ятника Слюсаренку, коли я знімав фільм.

Величеза подяка Петрові Денисовичу і всьому його славному роду за їхні справи. Ця людина і багато інших учасників війни на Сході зараз борються проти людиноненависницької духовної сутності – московства, як наші батьки, діди і прадіди боролися проти різних поневолювачів у другій світовій війні.

Після цього інтерв’ю пан Петро за чаєм розповідав про свою роботу психолоґом, а також що він бачив, коли йому доводилося бувати на перемовинах із ворогом, що кацапи коять на Донбасі. Я зазначив, що слово “кацап” — означає “кат”, а Недзельський сказав, що неможливо сперечатися із лавреатом Нобелівської премії академіком Павловим, який у лекції “Об уме вообще, о русском уме в частности” казав, що “характеристика русского ума мрачна”. Тоді, ще сто років тому, Павлов детально описав усі особливості мислення москалів і зараз, додатково навчені гісторією, ми вже ясніше розуміємо, що дуже велика перемога у нас попереду — ми всі чекаємо остаточного зникнення російської імперії.

За це восьмого Травня біля каменя УПА казав о. Віктор Марінчак: “Друга світова війна досі триває. Вона закінчиться тоді, коли буде знищений другий аґресор, так як уже знищили першого. Тоді ми матимемо справжню перемогу”

Перемога ще попереду!

Ігор АЛЕКСЄЄВ,
Харків—Зміїв

1 коментар

  1. Олекса

    Дякую, Друже!
    Вірні висновки і вірні акценти. Ті-ці людці, як казали моя бабуся, Єлена Василівна, самі не живуть і нам не дають… Тож борня ще не завершилась. І на Українцях лежить основний тягар цієї боротьби. Українці їх породили, Українцям належить і довести їх до Ладу.
    Тож, успіхів вам, Українці, у вашій нелегкій боротьбі за очищення своєї країни від вашого вічного ворога.
    Хай щастить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *