Розділ: Церква

Життя і церква

[2] Чи можна цілуватися? Передподружня чистота #отецьвідповідає

Чи можна цілуватися? Чи можна триматися за ручки? Чи можна залишатися наодинці? Щосереди о 18:00 #отецьвідповідає!
Голова Комісії у справах молоді Київської архиєпархії УГКЦ о. Ярослав Лука́венко роздумує спільно з молоддю над незручними питаннями.

Дивіться відео, де у живому форматі творення думки і слова священник пропонує превентивні заходи і ліки Церкви Христової для «ран минулого».

Підтримати проєкт: молитвою та 5168 7551 0940 9074 (Лука́венко Я.В., призначення «КА Молодь»)

Маєте запитання – запитуйте! Поширюйте відео, коментуйте, ставте лайки…
_______________

Дякуємо Богові та всім, хто співдіє Божому задумові: о. Ярослав Лука́венко, Катерина Ляшенко, Руслана Ляшенко, Ліліана Мазуренко.

Джерело

Докладно...

Онлайн-курс “Основи християнської віри і життя” проведуть у Патріаршій катехитичній комісії

Щовівторка впродовж 30 тижнів запрошуємо спільно вивчати головні принципи духовного та морального життя християнина на онлайн-курсі «Наше життя». Цей цикл лекцій є частиною курсу «Основи християнської віри і життя», який розроблений на основі Святого Письма та Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха». Цілісно курс складається з чотирьох частин: «Наша віра», «Наша молитва», «Наше життя» та…

Докладно...

«Вервиця єднає» | Молитва на вервиці у прямому ефірі, 28.10.2020

28 жовтня молитву на вервиці в рамках ініціативи «Вервиця єднає» буде провадити владика Йосафат Мощич з Чернівців. Початок молитви о 20:00 за київським часом.

Молитву на вервиці «Живе телебачення» в прямому ефірі транслює щоденно, починаючи від свята Покрову Пресвятої Богородиці.

«Вервиця єднає» – така назва не випадкова, адже в цьому задумі одразу декілька ліній єдності. Передусім, наша молитва єднатиме українців з усього світу. Наша молитва єднатиме священнослужителя, який в ефірі провадитиме її, з усім загалом вірних. Наша молитва єднатиме єпископів, священників із різних материків і країн, адже щодня провадитиме молитву інший душпастир. Наша молитва єднатиме всіх нас у «молитві на українській землі», адже цими днями сестри відразу декількох згромаджень виготовляють вервиці з бурштину, які можна буде придбати (детальніше тут: https://shop-ugcc.com.ua/vervytsya-yednosti-z-burshtynu).

Дякуємо🙏, що ви є! ▶ ПІДПИШІТЬСЯ http://bit.ly/33c60vX та ВМИКАЙТЕ 🔔, щоб вчасно отримувати сповіщення про онлайн-трансляції та нові відео!

▶ Підтримати ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ →http://zhyve.tv/donate/
ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ (Живе ТБ, Телебачення УГКЦ, УГКЦ наживо) – це суспільно-релігійний проект Української Греко-Католицької Церкви, який забезпечує присутність УГКЦ в медійному просторі та надає віруючим можливість чути голос Церкви, приймати участь у богослужіннях навіть в той час, коли вони не мають змоги відвідувати храм особисто. Створено в 2013 році. Мета проекту «Живе ТБ»: висвітлення діяльності УГКЦ, полегшення комунікації між віруючими УГКЦ в усіх куточках України та за її межами, поширення в українському суспільстві християнських цінностей. ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ створює програми, новини, прямі трансляції, документальні фільми.
• ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ УГКЦ – офіційний сайт http://zhyve.tv/

▶ ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ у соціальних мережах:
• FACEBOOK https://www.facebook.com/Zhyve.tv/
• INSTAGRAM https://www.instagram.com/tv.ugcc/
• YOUTUBE https://www.youtube.com/pressugcc

† Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) / Ukrainian Greek Catholic Church – офіційний сайт http://ugcc.ua/
ЗНАЙТИ ХРАМИ УГКЦ по всьому світу ▶Інтерактивна карта УГКЦ https://map.ugcc.ua/

#Вервиця #Молитва #УГКЦ #Українська_Греко_Католицька_Церква #Телебачення_УГКЦ #Живе_телебачення #УГКЦ_трансляції #Живе_ТБ #Zhyvetv #УГКЦ_наживо

Джерело

Докладно...

Covid-19: після пандемії світ потребуватиме зрілих коренів

Covid-19: після пандемії світ потребуватиме зрілих коренів В черговому інтерв’ю із циклу розмов з експертами Комісії Covid-19, заснованої Святішим Отцем, Мартін Палмер вказує на основний елемент, необхідний для побудови іншого світу після пандемії. VATICAN NEWS «Показавши, як погані інвестиції довели нас до межі колапсу, ми зможемо вказати на шлях у протилежному напрямку – на інвестиції, які підтримуватимуть довкілля та…

Докладно...

«Економіка Франциска»: віртуальна зустріч відкриває нові перспективи

«Економіка Франциска»: віртуальна зустріч відкриває нові перспективи Під час прес-конференції, присвяченої зустрічі «Економіка Франциска», що відбудеться у листопаді, її учасники вказали на велике зацікавлення молодих економістів зі всього світу, активній участі яких сприяє також той факт, що зустріч відбудеться у форматі відеоконференції. Світлана Духович – Ватикан  У вівторок, 27 жовтня 2020 р., у Ватиканському прес-центрі…

Докладно...